top of page

Yas sürecimizde topluluk desteği çok önemlidir. Ancak topluluk desteğine ne yazık ki her zaman ve her ihtiyacımızda ulaşmamız mümkün olmayabiliyor. Bir ömür boyu irili ufaklı pek çok yas yaşamlarımıza eşlik edecektir. Çünkü yaşamın doğası budur. Sadece ölüm ile gelen yas değil aynı zamanda yaşamda köklü değişiklikler; boşanma, taşınma, iş değişikliği, atasal kayıtlardan gelen yaslar, aidiyet hissedememe ve yalnızlığa dair yaslar bizlere eşlik ediyor. Bu nedenle kendi kendimize kaldığımızda da yasın getirdiği zorlayıcı duygulara nasıl alan açabileceğimizi öğrenmemiz tüm yaşamımızı daha canlı, ve duyguları sindirerek dönüştürerek sürdürmemizi sağlar. 

Yası bedenlemek, duyguları bedende hissetmek ve böylelikle derine itilmiş, bastırılmış, travmatik hale gelmiş duyguların enerjisel yüklerinin, sıkışıklıklarının salıverilmesini sağlamak mümkün. Daha ferah, algısı açık, yüklerinden hafiflemiş bir yaşam mümkün. Bu online program meditasyon. Şefkat(metta) meditasyonu, beden pratikleri (herkes için uygun, keyifli ve dönüştürücü, eklemleri zorlamayan, töropatik seriler) ve nefes uygulamaları içerir. 6 Haftalık büyük bir dönüşüm için destek programıdır. Her hafta 2,5 saatlik bir buluşma ile canlı dersler. 6 Hafta boyunca, geri dönüş, paylaşım ve sorular için iletişimde kalıyoruz.

Tüm yaşamın boyunca kullanabileceğin bu programın seans sonrası ses ve video kayıtları ile eğitim bilgilerini içeren motivasyon kitapçığını PDF formatında gönderiyorum.

Kayıt ve detaylı bilgi için e mail; secil.sezer@nefesname.com 

Yer : Online

Süre: 6 Hafta - Haftada 1 gün canlı online buluşma.

Gün ve saatler: Ortak bir gün belirleyebiliriz. Saati 21:00 - 23:30 arası

bottom of page