Yasını Dönüştür Online Bireysel Buluşmalar

 • YAS SÜRECİNDE ATALARIN DESTEĞİ İLE ŞİFALAN - BİREYSEL SEANS
  02 Eyl 2021 19:00
  Online Etkinlik
  Atalarla bağlantı yaşamımızı bütünsel olarak dönüştürme yolunda yeniden hatırlamamız gereken kadim bir bilgİdir. Yas sürecinde Atalar'ın desteğine açılmayı öğrenmek, Atalar'la iletişim dilini yeniden canlandırmak çok büyük bir içsel destek sağlar. Yalnız olmadığını hatırla...
 • YAS ÇEMBERİ (HER AYIN SON CUMA AKŞAMI)
  02 Eylül Per
  Online Yas Çemberi
  02 Eyl 2021 19:00
  Online Yas Çemberi
  Tutamadığın ne kadar yasın varsa, içindeki keder, gözyaşların, boğazına düğümlenenler, hiç özlemi dinmeyenleri yanına al ve çembere gel. Belki çocuk "sen"e dair yasların var, yaralanmış dişiliğine, dünyaya sığdıramadığın benliğine dair küçük ya da büyük ne varsa yanına al."BİR"likte çembere oturalım
 • MEDİTASYONDA DERİNLEŞME BİREYSEL SEANS
  02 Eylül Per
  Online Bireysel Meditasyon Seansı
  02 Eyl 2021 19:00
  Online Bireysel Meditasyon Seansı
  Meditasyonda derinleşme seansı yaklaşık 2,5 saat sürer. Özel bir nefes tekniği eşliğinde dünya (rahim), kalp ve ruhsal bağlantı arasındaki ilişki hakkında detaylı bilgilendirme ve bu bağı güçlendirmek için meditasyonun yanı sıra günlük ayurvedik rutin uygulamalarını içerir.
 • YASIN BEDENİNDE - İÇİNDEKİ ŞİFACI ATÖLYESİ (BİREYSEL)
  01 Eyl 2021 19:00
  Online Etkinlik
  İçindeki Şifacı Atölyesi, yas ile birlikte gelen enerji düşüklüğü, yaşamdan haz alamama, takıntılı duygusal haller yaşayan herkes için uygundur Yas sürecini yönetmede en önemli kaynak yine kendi bedenimiz, her türlü travmatik duygunun depolandığı yer olan bedenle keyifli bir şekilde çalışmayı öğren.
 • YAS SÜRECİNDE ŞAMANİK ERK HAYVANI DESTEĞİ - BİREYSEL SEANS
  01 Eyl 2021 19:00
  Online Etkinlik
  Şamanik yolculuklar dağılmış ruhsal parçalarımızı birleştirmemizi sağlayan, iç gücümüzle çok canlı bir biçimde temas kurmamızı güçlü bir şekilde destekleyen pratiklerdir. Herkesin içinde varolan, sadece üzeri örtülmüş olan içsel yolculuk yeteneği bir rehber eşliğinde kolaylıkla hatırlanabilir.