_C2A2683-2-Edit.jpg

Yaklaşan Etkinlikler

 • YÜZ ve AYAK REFLEKSOLOJİ SEANSI-Kayıt ve Detaylar: secil.sezer@nefesname.com
  YÜZ ve AYAK REFLEKSOLOJİ SEANSI-Kayıt ve Detaylar: secil.sezer@nefesname.com
  Thu, Sep 02
  Lüleburgaz
  Sep 02, 7:00 PM
  Lüleburgaz, Lüleburgaz, Kırklareli, Türkiye
  Refleksoloji yüz, el ve ayaklara uygulanan kadim bir masaj tekniğidir. Kökeni İ.Ö. 2.330 yıllarına kadar dayanmaktadır. Mevsim geçişlerinde fiziksel detoks, derin cilt bakımı, iç organların işleyişini dengeleme, bağışıklığı güçlendirme ve ruhsal yolculukta destek olarak çok yönlü etkileri bulunur.
 • MEDİTASYONDA DERİNLEŞME
  MEDİTASYONDA DERİNLEŞME
  Thu, Sep 02
  Online Bireysel Meditasyon Seansı
  Sep 02, 7:00 PM
  Online Bireysel Meditasyon Seansı
  Meditasyonda derinleşme seansı yaklaşık 2,5 saat sürer. Özel bir nefes tekniği eşliğinde dünya (rahim), kalp ve ruhsal bağlantı arasındaki ilişki hakkında detaylı bilgilendirme ve bu bağı güçlendirmek için meditasyonun yanı sıra günlük ayurvedik rutin uygulamalarını içerir.
 • YAS ÇEMBERİ
  YAS ÇEMBERİ
  Thu, Sep 02
  Online Yas Çemberi
  Sep 02, 7:00 PM
  Online Yas Çemberi
  Tutamadığın ne kadar yasın varsa, içindeki keder, gözyaşların, boğazına düğümlenenler, hiç özlemi dinmeyenleri yanına al ve çembere gel. Belki çocuk "sen"e dair yasların var, yaralanmış dişiliğine, dünyaya sığdıramadığın benliğine dair küçük ya da büyük ne varsa yanına al."BİR"likte çembere oturalım
 • ATALARLA BAĞ KURMA
  ATALARLA BAĞ KURMA
  Thu, Sep 02
  Online Etkinlik
  Sep 02, 7:00 PM
  Online Etkinlik
  Atalarla bağlantı tüm yaşamımızı bütünsel olarak dönüştürme yolunda yeniden hatırlamamız gereken kadim bir bilgidir. Sosyal ilişkiler, bolluk bereket inancı, özel ilişkiler, meslek yaşamı ve kişisel olarak yaşamla kurduğumuz bağlantının kalitesi köklerimizle çok yakın bağlantılıdır.
 • İÇİNDEKİ ŞİFACI ATÖLYESİ
  İÇİNDEKİ ŞİFACI ATÖLYESİ
  Wed, Sep 01
  Online Etkinlik
  Sep 01, 7:00 PM
  Online Etkinlik
  İçindeki Şifacı Atölyesi, enerji düşüklüğü, yaşamdan haz almama, depresif duyguları takip eden kronik ağrılar yaşayan ya da sinir sistemini güçlendirmek, enerji seviyesini yükseltmek isteyen herkes için uygundur. Harika nefes pratikleri ve keyifli mi keyifli somatik (bedensel) hareketler içerir...
 • Şamanik Erk Hayvanınla Buluşma Seansı
  Şamanik Erk Hayvanınla Buluşma Seansı
  Wed, Sep 01
  Online Etkinlik
  Sep 01, 7:00 PM
  Online Etkinlik
  Şamanik yolculuklar dağılmış ruhsal parçalarımızı birleştirmemizi sağlayan, iç gücümüzle çok canlı bir biçimde temas kurmamızı güçlü bir şekilde destekleyen pratiklerdir. Herkesin içinde varolan, sadece üzeri örtülmüş olan içsel yolculuk yeteneği bir rehber eşliğinde kolaylıkla hatırlanabilir.